مشاوره و سفارش : 88844050 - 021

سود بیشتر با فروشگاه یار

چرا فروشگاه یار برای مغازه شما مفید است؟

اگر یک فروشگاه در یک پاساژ دارید احتمالا با مشکل پاخور زیاد و مشتری کم مواجه شده اید. با توجه به اینکه تعداد مغازه ها در یک پاساژ زیاد است. و مشتری حق انتخاب زیادی دارد معمولا به همه ی فروشگاه ها سر می زند. و در آخر یکی را انتخاب می کند. با توجه به این شرایط رقابت هر روز سخت تر می شود و جذب مشتری نیازمند راه ها و روش های جدید و خلاقانه است. هدف ما از ارائه ی این پکیج سود بیشتر با فروشگاه یار است. فروشگاه یار شامل یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای فروشگاه شما به همراه یک دستگاه تبلیغات وایرلس است. با استفاده از دستگاه وایرلس می توانید در هنگام حضور مشتری در فروشگاه تان محتوای تبلیغاتی شامل عکس، فیلم و فایل هایتان را روی گوشی مشتری ارسال کنید.

مهم ترین ویژگی این پکیج داشتن یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای فروشگاه شماست که توسط آن می توانید محصولات خود را روی موبایل مشتری داشته باشید. مشتری می تواند از شما در خانه خرید کند. بعد از خروج از فروشگاه هم شما می توانید به وسیله ی نوتیفیکیشن با مشتری در ارتباط باشید.

 

سود بیشتر با فروشگاه یار

 

نتیجه ی استفاده از فروشگاه یار این است :

که می توانید تعداد بیشتری از پاخور مغازه تان را به مشتری ثابت و وفادار تبدیل کنید. نکته ی بسیار خوب اینکه حتی بعد از خروج مشتری از درب مغازه هم ارتباط شما با مشتری قطع نمی شود. و شما همیشه شانس فروش داشته باشید.

با انتخاب این پکیج علاوه بر سود بیشتر با فروشگاه یار نسبت به همکاران و رقیبان خود در پاساژ یک مزیت رقابتی مناسب داشته باشید.

 

نظر شما